NAŠE NABÍDKA
DOPORUČUJEME
MOŽNOSTI DOPRAVY

LEGO Elves

Dospívající Emily Jonesová vstoupila do kouzelného světa elfů LEGO® Elves. Děti pomáhají Emily najít cestu domů a čtyři elfové (Azari Plamenička, Farran Stínolístek, Naida Řekomilka, Aira Ševelilka) se vydávají hledat čtyři chybějící klíče k portálu. Při svém hledání narazí na plachetnici, kouzelnou pekárnu, úkryt v koruně stromu a další tajuplná místa. Snový svět elfů LEGO Elves dětem umožňuje vytvářet vlastní dobrodružné výpravy s elfským doprovodem. Objev tajné funkce v jednotlivých sadách a sleduj, jak se kouzla stávají skutečností.


Seřadit dle: nahoru názvu ceny
Str.:  1
 Položek: 9 | na stránce:

Lego Elves 41173 Dračí škola v Elvendale
Zazvoň zvonkem, je čas na dračí školu!
0,-Kč
999,-Kč
detail
detail
Lego Elves 41188 Útěk z pevnosti Skřetího krále
Zastav ďábelský plán Skřetího krále a zachraň sestřičku Emily Jonesové!
1999,-Kč
1412,-Kč
detail
detail
Lego Elves 41190 Emily Jonesová a únik na orlovi
399,-Kč
282,-Kč
detail
dočasně nedostupné
Lego Elves 41191 Naida a záchrana vodní želvy
699,-Kč
494,-Kč
detail
dočasně nedostupné
Lego Elves 41193 Aira a píseň větrného draka
1099,-Kč
776,-Kč
detail
dočasně nedostupné
Stránky: 1

BŘEZEN 2016


 

 V měsíci Elves březnu 2016 jsme naskladnili nové stavebnice LEGO Elves. Tato řada určená zejména pro dívky ve věku od 7 let se rozrůstá o nové stavebnice. Zažijte pravé dobrodružství v magické zemi elfů s Emily a jejími novými dračími přáteli prostřednictvím kouzelných stavebnic LEGO® Elves.

41171 Emily Jones a mládě větrného draka. Přidej se k Emily Jones na výpravě za tím, aby pomohla Fledge dostat se zpátky do mechového hnízda s průhledným vajíčkem, kývajícím se nášlapným kamenem, minipanenkou Emily Jones, Fledge a s dalšími doplňky.Sada obsahuje 80 dílků.

41172 Dobrodružství s vodním drakem. Naskoč na hřbet vodní dračice Meriny a létej po okolí, abys našla nové části Elvendale. Obsahuje vodopád a vodní katapult, minipanenku Naidy Řekomilky a doplňky.

41173 Dračí škola v Elvendale. Trénuj letecké dovednosti Miku v elvendaleské dračí škole s lanovou dráhou, stromem, třídou s tabulí, kouzelnými přesýpacími hodinami, minipanenkou Tiduse Bouřliváka a Miku.

41174 Hostinec U Hvězdné záře. Udělej si na svých dobrodružstvích zastávku v hostinci U Hvězdné záře, která obsahuje dalekohled a skryté schodiště, minipanenky letové kapitánky a Azari Plameničky, navíc Sparka.

41175 Lávová jeskyně ohnivého draka. Přidej se k Emily Jones a Azari Plameničce v lávové jeskyni s ohnivou dračicí Zonyou a zažij příjemné chvíle kolem ohniště se 2 minipanenkami a doplňky.

41176 Tajné tržiště. Navštiv tajné tržiště s Farranem Stínolístkem a Airou Ševelilkou, setkej se se zemským drakem Thornem a najdi Dračí knihu, to vše se 2 minipanenkami a doplňky.


NOVINKY
RYCHLÝ DOTAZ
Kontrolní kód
(opište kontrolní kód)
AKČNÍ NABÍDKA
REKLAMA
80 let LEGO Group!
 

 

 

 

LEGO, logo LEGO, Minifigurka, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, DIMENSIONS, logo FRIENDS, logo Minifigurka, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO, a NEXOKNIGHTS jsou ochrannými známkami LEGO Group a  jsou zde použity na základě zvláštního povolení.  ©2018 Oficiální stránky naleznete na www.lego.com.