NAŠE NABÍDKA
DOPORUČUJEME
MOŽNOSTI DOPRAVY

LEGO Elves

Dospívající Emily Jonesová vstoupila do kouzelného světa elfů LEGO® Elves. Děti pomáhají Emily najít cestu domů a čtyři elfové (Azari Plamenička, Farran Stínolístek, Naida Řekomilka, Aira Ševelilka) se vydávají hledat čtyři chybějící klíče k portálu. Při svém hledání narazí na plachetnici, kouzelnou pekárnu, úkryt v koruně stromu a další tajuplná místa. Snový svět elfů LEGO Elves dětem umožňuje vytvářet vlastní dobrodružné výpravy s elfským doprovodem. Objev tajné funkce v jednotlivých sadách a sleduj, jak se kouzla stávají skutečností.


Seřadit dle: nahoru názvu ceny
Str.:  1
 Položek: 9 | na stránce:

Lego Elves 41173 Dračí škola v Elvendale
Zazvoň zvonkem, je čas na dračí školu!
0,-Kč
999,-Kč
detail
detail
Lego Elves 41188 Útěk z pevnosti Skřetího krále
Zastav ďábelský plán Skřetího krále a zachraň sestřičku Emily Jonesové!
1999,-Kč
1412,-Kč
detail
detail
Lego Elves 41193 Aira a píseň větrného draka
1099,-Kč
776,-Kč
detail
dočasně nedostupné
Stránky: 1

BŘEZEN 2016


 

 V měsíci Elves březnu 2016 jsme naskladnili nové stavebnice LEGO Elves. Tato řada určená zejména pro dívky ve věku od 7 let se rozrůstá o nové stavebnice. Zažijte pravé dobrodružství v magické zemi elfů s Emily a jejími novými dračími přáteli prostřednictvím kouzelných stavebnic LEGO® Elves.

41171 Emily Jones a mládě větrného draka. Přidej se k Emily Jones na výpravě za tím, aby pomohla Fledge dostat se zpátky do mechového hnízda s průhledným vajíčkem, kývajícím se nášlapným kamenem, minipanenkou Emily Jones, Fledge a s dalšími doplňky.Sada obsahuje 80 dílků.

41172 Dobrodružství s vodním drakem. Naskoč na hřbet vodní dračice Meriny a létej po okolí, abys našla nové části Elvendale. Obsahuje vodopád a vodní katapult, minipanenku Naidy Řekomilky a doplňky.

41173 Dračí škola v Elvendale. Trénuj letecké dovednosti Miku v elvendaleské dračí škole s lanovou dráhou, stromem, třídou s tabulí, kouzelnými přesýpacími hodinami, minipanenkou Tiduse Bouřliváka a Miku.

41174 Hostinec U Hvězdné záře. Udělej si na svých dobrodružstvích zastávku v hostinci U Hvězdné záře, která obsahuje dalekohled a skryté schodiště, minipanenky letové kapitánky a Azari Plameničky, navíc Sparka.

41175 Lávová jeskyně ohnivého draka. Přidej se k Emily Jones a Azari Plameničce v lávové jeskyni s ohnivou dračicí Zonyou a zažij příjemné chvíle kolem ohniště se 2 minipanenkami a doplňky.

41176 Tajné tržiště. Navštiv tajné tržiště s Farranem Stínolístkem a Airou Ševelilkou, setkej se se zemským drakem Thornem a najdi Dračí knihu, to vše se 2 minipanenkami a doplňky.


NOVINKY
RYCHLÝ DOTAZ
Kontrolní kód
(opište kontrolní kód)
AKČNÍ NABÍDKA
REKLAMA
80 let LEGO Group!
 

 

 

 

LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. ©2013 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2013 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.   Na těchto stránkách jsou použity se zvláštním souhlasem © 2010 The LEGO Group. Oficiální stránky naleznete na www.lego.com.