NAŠE NABÍDKA
DOPORUČUJEME
MOŽNOSTI DOPRAVY

LEGO classic

Postav si svůj vlastní svět! Tady to celé začíná! Kostičky LEGO® ti nabízí mnohem víc! Najdeš tu nekonečně mnoho nápadů a obrovský výběr barevných kostek - jak sady základních kostek, tak tématické sady pirátů, hradů a hasičů. Výběr je jen na Tobě!

LEGO® Classic pomáhá rozvíjet kreativní schopnosti dětí. Tyto jasně barevné a mnohoúčelové LEGO kostky jsou ideálním základem pro stavění plné fantazie. Každá sada obsahuje tradiční LEGO kostky, směsici speciálních dílků a pár nápadů do začátku. Děti tak získají všechno, co ke své hře potřebují. Jak děti postupně objevují své stavitelské dovednosti, mohou se sérií LEGO Classic stavět domy, vozidla i zvířátka. A protože LEGO Classic dokáže zabavit tolik různých věkových skupin, nabízí zábavu pro celou rodinu a rozvíjí fantazii všech generací.Seřadit dle: nahoru názvu ceny
Str.:  1
 Položek: 17 | na stránce:

Lego classic 10703 Kreativní box pro stavitele
Sestavuj všechny své nápady s kostkami LEGO® Classic!
699,-Kč
559,-Kč
detail
detail
Lego classic 10706 Modrý kreativní box
Popusť uzdu fantazii s LEGO® Modrým kreativním boxem!
129,-Kč
109,-Kč
detail
detail
Lego classic 10707 Červený kreativní box
Popusť uzdu fantazii s LEGO® Červeným kreativním boxem!
129,-Kč
109,-Kč
detail
detail
Lego classic 10708 Zelený kreativní box
Popusť uzdu fantazii s LEGO® Zeleným kreativním boxem!
129,-Kč
109,-Kč
detail
detail
Lego classic 10709 Oranžový kreativní box
Popusť uzdu fantazii s LEGO® Oranžovým kreativním boxem!
129,-Kč
109,-Kč
detail
detail
LEGO Classic 850951 Přívěsek na klíče s dívčí minifigurkou
Nos svůj kouzelný LEGO® Classic Přívěsek na klíče s dívčí minifigurkou na pevném kovov...
0,-Kč
129,-Kč
detail
detail
Stránky: 1

S LEGO® Bricks And More 4+ se Vaše dítě stane pyšným malým stavitelem. Snadné stavění dává dětem více času na hru a také pocit odměny za vynaložené úsilí. Každá sada obsahuje pestré barvy a jednoduché tvary pro zvídavé ručky - bonusem navíc je skvělý pocit z úspěchu. Tvořivé a zábavné hračky přenesou děti do světa hasičů a princezen, kde je čeká spousta minifigurek a doplňků, které jim přinesou hodiny zábavné hry s postavičkami. Je to svět plný barev a zábavy.

Od 9.7.2016 nabízíme našim zákazníkům dvě nové balení kostek. Prvním je 10705, kde je 1000 kusů kostek LEGO, druhým je pak 10697, kde naleznete 1500 kostek. NOVINKY
RYCHLÝ DOTAZ
Kontrolní kód
(opište kontrolní kód)
AKČNÍ NABÍDKA
REKLAMA
80 let LEGO Group!
 

City

 

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

 

LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. ©2013 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2013 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.   Na těchto stránkách jsou použity se zvláštním souhlasem © 2010 The LEGO Group. Oficiální stránky naleznete na www.lego.com.