NAŠE NABÍDKA
DOPORUČUJEME
MOŽNOSTI DOPRAVY

LEGO classic

Postav si svůj vlastní svět! Tady to celé začíná! Kostičky LEGO® ti nabízí mnohem víc! Najdeš tu nekonečně mnoho nápadů a obrovský výběr barevných kostek - jak sady základních kostek, tak tématické sady pirátů, hradů a hasičů. Výběr je jen na Tobě!

LEGO® Classic pomáhá rozvíjet kreativní schopnosti dětí. Tyto jasně barevné a mnohoúčelové LEGO kostky jsou ideálním základem pro stavění plné fantazie. Každá sada obsahuje tradiční LEGO kostky, směsici speciálních dílků a pár nápadů do začátku. Děti tak získají všechno, co ke své hře potřebují. Jak děti postupně objevují své stavitelské dovednosti, mohou se sérií LEGO Classic stavět domy, vozidla i zvířátka. A protože LEGO Classic dokáže zabavit tolik různých věkových skupin, nabízí zábavu pro celou rodinu a rozvíjí fantazii všech generací.Seřadit dle: nahoru názvu ceny
Str.:  1
 Položek: 3 | na stránce:

Lego Classic 10404 Dno oceánu
poslední kus skladem
0,-Kč
799,-Kč
detail
detail
Lego classic 10707 Červený kreativní box
Popusť uzdu fantazii s LEGO® Červeným kreativním boxem!
129,-Kč
92,-Kč
detail
detail
Lego classic 10709 Oranžový kreativní box
Popusť uzdu fantazii s LEGO® Oranžovým kreativním boxem!
129,-Kč
92,-Kč
detail
detail
NOVINKY
RYCHLÝ DOTAZ
Kontrolní kód
(opište kontrolní kód)
AKČNÍ NABÍDKA
REKLAMA
80 let LEGO Group!
 

 

 

 

LEGO, logo LEGO, Minifigurka, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, DIMENSIONS, logo FRIENDS, logo Minifigurka, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO, a NEXOKNIGHTS jsou ochrannými známkami LEGO Group a  jsou zde použity na základě zvláštního povolení.  ©2018 Oficiální stránky naleznete na www.lego.com.